top of page

Reportaż z sakramentu Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza komunia święta to przepiękna uroczystość, podczas której dzieci po raz pierwszy przyjmują Eucharystię. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia będzie wspaniałym prezentem i przywoła wspomnienia zarówno Wam, jak i Waszemu kochanemu dziecku.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

 

REPORTAŻ GRUPOWY

Obejmuje dokumentację fotograficzną całej uroczystości przyjęcia sakramentu począwszy od wejścia do kościoła, poprzez mszę na zdjęciach po mszy oraz w Białym Tygodniu kończąc.

Oferta bazuje na wyborze zdjęć przez rodziców, zakup jest dobrowolny. Każde dziecko ma zagwarantowane kilkanaście rożnych ujęć (moment przyjęcia komunii wykonywany w trybie seryjnym z dwóch rożnych punktów - pełna postać oraz portret), rodzice wybierają odpowiednią ilość i płacą jedynie za interesujące ich ujęcia. Cena pojedynczego zdjęcia zaczyna się od 10 zł, dostępne są także albumy oraz inne akcesoria.

Zdjęcia w wersji cyfrowej gotowe są w ciągu maksymalnie 7 dni po mszy.

Pracuję zawsze w duecie, pojawiamy się pod kościołem godzinę przed mszą, aby wykonać ujęcia rodzinne i koleżeńskie, następnie

fotografujemy przebieg mszy, po mszy wykonujemy także zdjęcia rodzinne i koleżeńskie.

Przy uroczystościach obejmujących powyżej 100 dzieci fotografujemy w zespole nawet kilku fotografów, dzięki czemu dzieci mają zapewnione wiele różnych ujęć, a zdjęcia rodzinne są wykonywane sprawnie i szybko, nie trzeba stać w kolejce po kilkadziesiąt minut.

Zapraszam na spotkanie w celu prezentacji szczegółowej oferty oraz albumów i zdjęć.

Pracuję na terenie województwa dolnośląskiego oraz łódzkiego, ale mogę także dojechać w dalsze rejony w razie konieczności.

Komunia grupowa, Fotografia Komunijna Wrocław, Komunia 2023, Pierwsza Komunia Święta Wrocław,  Pierwsza Komunia Święta, Fotograf na Komunię Wrocław, Zdjęcia Komunijne Wrocław, Fotograf komunijny Wrocław, Fotografia Pierwszej Komunii, Fotograf Komunia Wrocław, Sesja Komunijna w plenerze, Zdjęcia na Pierwszą Komunię, Komunia Święta 2023 · Fotograf na Komunię we Wrocławiu, Fotograf na pierwszą komunię we Wrocławiu, Fotograf na komunię, Reportaż z imprezy komunijnej we Wrocławiu, reportaż z komunii świętej wrocław, sesja komunia święta wrocław, sesja z komunii wrocław, dobry fotograf na komunię wrocław, fotograf komunia wrocław, dobry fotograf komunia wrocław, zdjęcia z komunii świętej wrocław, reportaż z uroczystosci, fotograf na komunię, zdjecia z komunii świętej, zdjecia z komunii,  szukam fotografa na komunię

bottom of page