top of page

Najpiękniejsza fotografia szkolna wrocław
Oferta na rok 2024.

Fotografią szkolną zajmuję się od kilku lat, pracuję z pomocą asystentki - jesteśmy rodzicami, mamy bardzo duże doświadczenie oraz super podejście do dzieci, dzięki czemu mali modele wychodzą na zdjęciach naturalnie. Potrafimy nawiązać kontakt z prawie każdym dzieckiem niezależnie od wieku.

Fotografia to nasza pasja, ale również praca i sposób na życie. Do każdego zlecenia staramy się podchodzić profesjonalnie.

Wykonujemy sesje w szkołach wykorzystując budowane przez nas scenki oraz dobierane do nich odpowiednie rekwizyty, które bardzo podobają się dzieciom.

W swojej kolekcji posiadamy kilka gotowych scenek szkolnych, co roku dochodzą nam także nowe, aby aranżacje nie powtarzały się. Gwarantujemy przepiękne kadry, ostre zdjęcia z naturalnymi kolorami oraz świetną zabawę dla dzieci podczas zdjęć.

Proponowana tematyka sesji:

1. Styczeń: Dzień Babci i Dziadka / Karnawał

2. Luty: Karnawał/ Witaj wiosno/Wielkanocne

3. Marzec: Sesje wiosenne/wielkanocne

4. Kwiecień: Dzień Mamy i Taty/ Dzień Dziecka

5. Maj: Sesje wiosenne w plenerze/ sesje do Tablo/zakończenie roku szkolnego

6. Czerwiec: Sesje letnie w plenerze/ sesje do Tablo/zakończenie roku szkolnego

7. Lipiec: przerwa wakacyjna (sesje indywidualne)

8. Sierpień: przerwa wakacyjna (sesje indywidualne)

9. Wrzesień: Witaj szkoło/sesje jesienne

10. Październik: Pasowanie na ucznia/sesje jesienne/ sesje do kalendarza/ sesje świąteczne

11. Listopad: Sesje do kalendarza/ sesje świąteczne

12. Grudzień: Sesje świąteczne oraz zimowe

pasowanie_na_ucznia_wroclaw.jpg
fotografia_szkolna_wroclaw.jpg

Współpraca z nami:

Dzięki współpracy z nami dostaniecie Państwo profesjonalnie zaplanowaną i przeprowadzoną sesję, mamy doświadczenie w pracy z placówkami od kilku do kilkudziesięciu klas, mamy wypracowany schemat działania dla dużych placówek (przykładowo zdjęcia dla placówki liczącej 1000 dzieci realizowane w 4 dni). Dysponujemy także scenkami przedszkolnymi, w jednym terminie jesteśmy w stanie zrealizować sesje w Zespole szkolno-przedszkolnym.

Pierwszym krokiem jest wybór terminu oraz tematyki sesji. około 14 dni przed sesją dostarczamy do szkoły zgody Rodo do podpisania przez rodziców, a także plakat, na którym rodzice znajdą informacje dotyczące przebiegu sesji, cennik, zdjęcie scenki oraz sugestie, jak przygotować ucznia.

W dniu sesji pojawiamy się z samego rana, rozstawiamy scenkę oraz zapraszamy po kolei klasy do zdjęć według wcześniej przygotowanego harmonogramu.

Fotografujemy wszystkie dzieci, których rodzice wyrazili zgodę na zdjęcia.

Uczniowie mają wykonywane zdjęcia grupowe, indywidualne oraz z rodzeństwem, a na końcu koleżeńskie. Każdy uczeń ma zapewnione kilka rożnych ujęć ( 3 do 10 różnych ujęć w zależności od ilości klas w danym dniu oraz dostępnego czasu).

Następnie w ciągu maksymalnie 14 dni rodzice otrzymują link do galerii zawierającej wszystkie wykonane zdjęcia. W galerii mogą w prosty sposób wybierać interesujące ich ujęcia, a także formaty i dodatkowe produkty takie jak magnesy, zdjęcia w ramkach, plany lekcji czy duże formaty zdjęć.

Zakup zdjęć i produktów nie jest obowiązkowy. Zapłata dokonywana jest w bezpiecznym systemie przelewy24 akceptującym wszystkie krajowe banki a także transakcje blik.

Po wyznaczonym terminie drukujemy opłacone zamówienia oraz przywozimy je do placówki podzielone klasami.

Cennik zdjęć oraz produktów:

Zakup zdjęć jest dobrowolny, dostępne są różne formaty zdjęć, a także dodatkowe produkty.

Proponujemy ujęcia indywidualne, rodzeństwa oraz koleżeńskie w cenach:

Odbitka 10x15/13x18 lub 15x21cm - 20 zł/sztuka

Wersja elektroniczna zdjęcia - 22 zł/sztuka

Wersja elektroniczna zdjęcia + odbitka 15x21cm - 25 zł/sztuka.

(dodatkowe kopie danego zdjęcia: 10x15/13x18 lub 15x21cm - 5 zł/sztuka)

Zdjęcie grupowe/Tablo  13x18/15x21 lub 20x30cm - 30 zł.

Magnes 10x15cm - 25 zł

Kalendarz A3 - 50 zł

Komplet 20 Tablo lub zdjęć grupowych dla całej klasy przygotowanych na sztywnej karcie 4mm - 800 zł (40 zł każda dodatkowa sztuka)

fotografia_szkolna_wroclaw_2.jpg
fotografia_szkolna_wroclaw_7.jpg

Atuty dla szkoły:

Placówka nie ponosi żadnych kosztów związanych z  organizacją sesji.

Cały proces dystrybucji oraz sprzedaży zdjęć odbywa się po naszej stronie poprzez dedykowaną galerię internetową, system nie przysparza Państwu dodatkowej pracy i nie wymaga uwagi wychowawców. Zakup zdjęć odbywa się w sposób bezgotówkowy poprzez bezpieczny system przelewy24, więc placówka nie musi zbierać pieniędzy za zdjęcia od rodziców.

Zapewniamy ciekawe scenki, piękne zdjęcia, wysoką jakość usług oraz krótki czas realizacji zamówień.

Wychowawcy otrzymują gratisowo pamiątkowe zdjęcia.

Atuty dla rodzica:

Sesja fotograficzna jest całkowicie darmowa. Zakup zdjęć nie jest obowiązkowy.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

Każdy uczeń ma wykonywane rożne ujęcia, staramy się, aby ujęcia te były naturalne oraz aby dzieci uśmiechały się na nich i pozowały spontanicznie.

Gwarantujemy zgodność z polityką RODO, a także prywatność - galerie wymagają podania hasła. Na stronie oraz w ofertach wykorzystujemy jedynie zdjęcia dzieci, których rodzice pisemnie wyrazili zgodę na publikację wizerunku.

fotografia_szkolna_wroclaw_5.jpg
fotografia_szkolna_wroclaw_3.jpg

GALERIA:

KONTAKT:

Zapraszamy do współpracy

Łukasz Nos Fotografia Artystyczna

NIP:            614-15-18-073

TEL:            727 404 354

EMAIL:       kontakt@lukasnos.pl

WWW:       www.lukasnos.pl

Wrocław, Kamienna Góra, Kamieńsk

Fotografia szkolna Wrocław, fotograf w szkole, pasowanie na ucznia, pasowanie pierwszoklasisty, sesja w szkole, zdjęcia w szkole, pierwsza klasa zdjęcia, zdjęcia szkolne, szkoła zdjęcia, szkoła Wrocław, uczeń w obiektywie, rozpoczęcie roku szkolnego, back to school, rok szkolny 2023, 1 września, sesja w szkole, szkolna sesja, fotograf szkolny, fotografia szkolna, pasowanie na ucznia, fotografia szkolna Wrocław, pasowanie na przedszkolaka Wrocław; sesja w przedszkolu Wrocław, fotograf w przedszkolu Wrocław, szukam fotografa do sesji w szkole, fotograf szkoła, fotografia szkolna we Wrocławiu
bottom of page